Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

İstanbul Adana Nakliye

İstanbul Adana nakliye işleri, ambar hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize özel “VIP” taşımacılığın öncü isimlerinden “İstanbul parsiyel nakliyat firması” olarak gururluyuz. Küçük araçlarımız sayesinde trafiğin en yoğun saatlerinde şehir içi taşımacılık ve nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz. Yılların tecrübesi ve güler yüzümüzle en uygun ve ucuz nakliyat işleri için bizi arayın.

İstanbul Adana nakliye işleri en fazla tercih edilen hizmetlerdendir. İstanbul ilçelerinden alınan yük ve eşyaları dikkatli ve özenli şekilde küçük yada panelvan araçlara yükleriz. Yükler burada türüne göre ayrılmaktadır.. İstanbul ambarında yüklenen araç adana ambarına doğru yolcu ederiz.istanbul-adana - istanbulnakliyatfirmasi.com

Adana iline varan aracımız ambarda tekrar gideceği bölgeye ve malın cinsine göre ayırmaktayız. Ancak trafik yada uygun araç bulunmadığı durumlarda bir süre burada muhafaza edilir. Adana ambarında yine bölge ve yüke uygun olan araçlarımızla müşterilerimize ulaşması sağlanır.  En ucuz ve hesaplı taşımacılık hizmetinin bu kadar kaliteli yapılmasının sırrıda planlı çalışmalarımızdır.

Nakledilecek eşyanız herne olursa yerine ulaşması garantimiz altındadır. Ev eşyasından sanayi malzemelerine kadar yüzlerce ve binlerce çeşidi Adana ilimize ulaştırmaktayız.

Adana İstanbul Nakliyat

İstanbul Adana sevkiyatımız sıklığı sebebiyle en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Adana‘da yaşayanlar İstanbula eşya göndermeleri gerektiğinde bize ulaşabilirler. Çünkü İstanbul Adana sevkiyat sıklığı sebebiyle zaten araçlarımız bu illerde bulunmaktadır. Bu sebeple de Adana dan İstanbula nakliye işleri daha ucuz hizmet alabilmektedirler. Bizi aramadan karar vermeyin.

Diğer illere Nakliye

İstanbul Parsiyel Nakliyat Firması olarak halkımıza en uygun üstelik kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Başka bir deyişle İstanbul parsiyel  nakliyat en ucuz ve kaliteli hizmetin adresidir. Bu sebeple mutlaka bizden teklif alınız. Bunun yanında en çok tercih edilen ve sıklıkla gittiğimiz iller şöyle: Ankara, İzmir, Adana, Mersin en sık ziyaret ettiğimiz iller arasında yer almaktadır. diğer iller için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Yaptığımız diger işleri sıralar isek onlar

  • Parsiyel nakliyat
  • Vip taşımacılık
  • Ambar hizmetleri
  • Ev nakliye işleri veya eşya nakliyatı
  • iş yeri malzeme ve taşıma işleri
  • Sanayi malzemeleri taşıma
7/24 Hesaplı Nakliyat