Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

İstanbul Ankara Nakliye

istanbul-ankara - istanbulnakliyatfirmasi.com

Uzun yıllardır İstanbul Ankara Nakliye işleri yapmaktayız. Bilgi almak ve diğer illere sevkiyat işleri için 7 / 24 arayabilirsiniz, bize ulaşın. İstanbul ili ve ilçelerinden gelen

 

Gelen telefon aramalarda müşteri talebi doğrultusunda işe en uygun araç sevk edilir. Genelde trafik yoğunluğunda küçük araçları yada panelvan türü araçlar kullanılmaktadır. Bu sayede trafik yoğunluğunda bile taşıma işleriniz gerçekleşir.

Eşyalarınız personelimiz tarafından dikkatlice paketlenmektedir. Uygun şekilde istiflenen eşyalar . Servis bölgesinde araçlarımıza yüklenerek Ambara sevkini sağlarız. Daha sonra eşyalar sevkiyat için araçlara yüklenerek gideceği yere taşınır.

Ankara İstanbul Nakliye

İstanbul parsiyel nakliyat firması olarak İstanbul ve diğer iller arası sürekli sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Ankara nakliyat ambarına teslimatı sonrasında araç dönüşlerimiz aynı gün olması gerektiğinden nakliye fiyatlarımız uygun ve ucuz olmaktadır. Bu sebeple şehirler arası ve şehir içi taşımacılıkta bize danışmadan karar vermeyin.

Ürünlerinizi ve eşyalarınızın taşınması esnasında gerek paketleme işlemi sırasında gerekse nakledilmesi esnasında maksimum özen gösterilmektedir. Gideceği yere ulaştığında veya ambara teslim edildiğinde en üst düzeyde hassasiyet gösterdiğimizden  emin olabilirsiniz.

7/24 Hesaplı Nakliyat