Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

İstanbul Mersin Nakliye

İstanbul Mersin Nakliye fiyatları en uygun firma “İstanbul Parsiyel Nakliyat” olarak 7/24 Sayın halkımızın emrindeyiz. İstanbul Parsiyel Nakliyat olarak en ucuz ve kaliteli hizmeti alacağınızı taahüt ediyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sayesinde Profesyonel nakliye hizmetinin tadını çıkarın.İSTANBUL-MERSİN- istanbulnakliyatfirmasi.com

İstanbul ve ilçelerinden kapalı kasa araçlarımızla şehir içi vip taşımacılığa  imzasını atan firmamız İstanbul Mersin nakliye işlerinde de en hesaplı ve kaliteli hizmeti sağlar. Firmamız kapalı kasa araçları ile en yoğun trafik ve saatlerde nakliye işlerinizi zamanında yetiştirir, Nakleder. Bizi 7/24 araya bilirsiniz.

Öncelikle belirtmeliyiz ki İstanbul Mersin yolculuğu müşteri araması sonrasında uygun aracımızın adresinize yönlendirilmesiyle başlar. Sonrasında ise Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte paketlenip istifleriz. Panelvan yada kapalı kasa aracımıza yüklenen eşya yada ürünler Ambarımıza sevk edilir. Bu sevk sırasında dilerseniz sigortalı olarak taşınmasını talep edebilirsiniz. Ambarda gideceği yöne ve eşya, ürün türüne göre ayrılır.

Mersin yönüne gidecek araçlarımıza yüklenen eşyaların İstanbul Mersin yolculuğu başlar. Kısaca Mersine ulaştırdığımız eşyalar tekrar tür ve adreslere göre ayrımı yaparak organize ederiz. Buradan şehir içine dağıtımı yapacak araçlara yüklenen eşyalarınız kapınıza teslimi sağlanır.

Mersin İstanbul Nakliyat

Burada belirtmek isteriz ki yukarıda anlatılan macera benzemesinin yanında birkaç ufak değişikli yaşanmaktadır. Aynen yukarıda anlattığımız  gibi aynı işlemleri tekrar etmekteyiz. Hızlı, güvenilir ve ucuz taşıma için bizi arayın.

Son olarak Ankara İstanbulİzmir ve diğer şehir nakliyat işleriniz için bizi 7/24 arayabileceğinizi hatırlatır hayırlı günler dileriz.

7/24 Hesaplı Nakliyat