Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

Şehirler Arası Nakliyat

 

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat işleriniz için bizi aramanı için sebepler; Yılların verdiği tecrübe ve güler yüzlü personelimiz yanında ucuz ve hesaplı nakliye arayanların tercihiyiz. Bu sebeple Profesyonel hizmet alırken hesaplı ve ucuz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu görebilirsiniz. İstanbul ve diğer illerdeki nakliyat işleriniz için bizi arayın.

Sunduğumuz parsiyel taşımacılık ve ambar hizmetlerimizle de en iyi nakliye firmaları arasındayız. Şehir içi nakliyat işlerinizde de en çok tercih edilmenin gururunu yaşamaktayız. Yoğun trafik şartlarında bile İstanbul gibi bir metropolde hızlı ve güvenilir nakliye firması arayanların adresiyiz. İstanbul Parsiyel Nakliyat Firmasına 7/24 ulaşabilirsiniz. 

Türkiye’nin tüm illerine Nakliyat

İstanbul Ankara arası nakliye işleriniz yanında İstanbul İzmir nakliyat ve İstanbul Mersin nakliyat işleriniz içinde bizi arayıp teklif alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Adana ve Adana İstanbul nakliye işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız tecrübesi ve fiyatlarıyla halkımızın hizmetindedir. Her türlü nakliye ve ambar hizmetleri için bize ulaşın.

Talep doğrultusunda dilerse sigortalı taşıma işlemi yapabiliriz. Müşteri adresinden alınan eşyalar panelvan veya kapalı kasa araçlarla ambara getirilir. Burada bekleyen yüklerle birlikte gideceği yöne uygun araçlarla yolcu edilir. Diğer illerde bulunan toplama noktalarında organize edlip ayrılan yük panelvan yada daha büyük araçlarla dağıtıma çıkar.

Vip Nakliyat Nedir?

İsmi sizi korkutmasın aslında pahalı olmayan bir nakliye çeşididir. Müşterilerimize zaman kazandırmak adına trafiğin yoğun olduğu saatlerde küçük araçlar veya panelvan araçlarla yapılan nakliye işlemidir. Bu sayede büyük araçların giremediği dar sokak veya caddelere girilip hızlı biçimde ürün ve eşyalarınız nakledilmiş olur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 Hesaplı Nakliyat