Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

İstanbul İzmir Nakliye

İstanbul İzmir Nakliye işleriniz içinde varız. İstanbul Ankara parsiyel nakliyat sonrası en fazla tercih edilen iller arasında İzmir ikinci sıradadır. Sanayi malzemeleri ev eşyaları gibi ihtiyaç duyduğunuz her türlü nakliye işleriniz de mutlaka bizden teklif almadan karar vermeyin.istanbul-izmir - istanbulnakliyatfirmasi.com

İstanbul Parsiyel Nakliyat Firması olarak siz kıymetli müşterilerimize 7 gün 24 Saat destek vermekteyiz. Bizi mutlaka arayın. İstabul İzmir veya İzmir İstanbul nakliyat işlerinizde en iyi fiyatlarla nakliye konusunda iddialıyız. İşimizi bize yılların verdiği tecrübe kararlılık ve güler yüzümüzle profesyonel hizmet almanın tadını çıkarın.

İstanbul İzmir  arasında yada İzmir İstanbul arasında devamlı seferlerimiz vardır. Kolilenmiş ev eşyaları,Vip parça eşya, yük taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Eşyaların taşınacağı yerden eşyalarınız büyük dikkat ve özenle alınarak kapalı kasa servis araçlarımıza yada ambara taşınmasında büyük kolaylık olan panelvanlarla alınmaktadır.

Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde bile küçük araçlarla evinizin önünden alabilmekteyiz. Bu sayede eşyalarını taşınma esnasında zarar görmesini engellemiş oluyoruz. Ambara gelen eşyalar düzenlenerek onları İzmir’e taşıyacak araçlarımıza yükleyip yola çıkarız.

İzmir İstanbul Nakliyat İşleri

Böylelikle eşyalarımız İzmir ilimize ulaştı. Bu aşamadan sonra artık yeni bir düzenleme yapılarak ayrırız. Eşyalar çokluğuna büyüklüğüne göre ilçelerimize dağıtım yapacak büyüklü küçüklü araçlara yüklenip adreslere giderler. İstenmesi halinde eşyalarınız sigortalı olaraktan da taşınmaktadır. Eğer benzeri nakliyat işleriniz veya İstanbul’a sevkiyatınız olması halinde yine en ucuz ve avantajlı fiyatları siz değerli halkımıza sunmaktayız. Bu sebeple her ne çeşit eşya taşınmasını isterseniz bizi aramanız yeterlidir. İstanbul nakliyat İzmir istanbul arasında taşıma yaptığı gibi diğer illere de nakliye hizmeti bulunmaktadır. Bilgi için 7/24 bize ulaşın ( +90 5330291355 )

7/24 Hesaplı Nakliyat