Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

Parsiyel Taşımacılık

parsiyel-nakliye (.istanbulnakliyatfirmasi.com)

Parsiyel taşımacılık veya nakliye sıkça duyulan bir kelimedir. Peki müşteri için ne ifade etmeli. Parsiyel taşımacılık çeşitleri vardır. Bunlar uluslar arası parsiyel nakliye, Şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat şeklindedir. Bunun yanında uluslar arası olanlarda Deniz yolu, karayoluyla ve hava yoluyla olanı da vardır ancak konumuz olmadığı için atlıyorum.

Bunların dışında kalan Şehir içi parsiyel ve şehirler arası nakliye olanlara değinmeye çalışacağım.

Parsiyel Nakliyat Nedir?

Parsiyel nakliyat müşterinin taşıtmak istediği malı nakliye şirketinden eşyası oranında ödeyerek tasarruf sağladığı sistemdir. Örnek verelim Ankara İstanbul arası gönderilecek kolileriniz var. Ancak bu koli miktarı bir kamyonun 1/4 ancak doldurmaktadır. Bu durumda siz parsiyel nakliye ile gönderim sağladığınız da sadece kamyon nakliye bedelinin size düşen1/4 lük kısmını kiralayıp ödemiş olursunuz.

Aynı durum şiketler içinde geçerlidir. Bir örnekte onlar için verelim. İstanbul izmir nakliyat işi olan bir şirket her hafta 50 koli malzeme gönderiyor. Bundan dolayı sürekli tam dolmayan araç parası ödemektedir. Dolayı ile maliyetleri artmaktadır. Parsiyel taşımacılıkta İstanbul İzmir arası nakliye yapan firma ile anlaşan şirket ürünleri ambara kadar taşınır. Burada ayrılan ve aynı yöne gidecek diğer eşyalarla yüklenmesi halinde ödeyeceği miktar azalmaktadır.

Vip Nakliye

Ucuz taşımacılığın adresi İstanbul Parsiyel nakliyat ayrıca şirketlerimiz için Vip taşımacılık hizmeti vermektedir. Mesai saatleri içerisinde yoğun olan noktalara kapalı kasa yada panelvan tarzı araçlarla ulaşıp işlerinizi hızlandırıyoruz.

Üstelik ürünleri sadece şehir içi nakletmekle kalmıyoruz. Şehirden şehire vip hizmetimizle ucuz ve profesyonel bir biçimde ulaştırıyoruz. Bu sebeple fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Bize 7gün/24 saat ulaşabilirsiniz.

İstanbul Mersin Nakliye işleri için buradan yazımıza göz atabilirsiniz. İstanbul izmir ve diğerleri için tıklayın.

Bize ulaşabileceğiniz numaralar iletişim kısmında bulunuyor ancak ihtiyac duymanız halinde +90 5330291355 nolu telefonu arayabilirsiniz

7/24 Hesaplı Nakliyat