Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

Panelvan Vip Nakliyat

Panelvan Vip Nakliyat - istanbulnakliyatfirmasi.comPanelvan vip nakliyat. Bize en çok sorulan sorulardan birisidir. Şüphesiz bu sorularınızın en mantıklı cevabının başında trafik gelmektedir. İstanbul gibi yaşadığımız büyük metropol şehirlerde trafiğin ne kadar sorun olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım.

Bu yoğunlukta hantal ve geniş araçların trafiğe girmesi başlı başına bir engeldir. Birde belirli saatlerde girilemeyen yollar ve kısıtlamalar nakliye işlerinizi daha da zorlaştırmaktadır. Bu sebeple dar sokak ve yoğun trafiğe giren kapalı kasa yafa panelvan araçları kullanıyoruz.

Böylelikle eşya yada ürünleriniz sadece şehir içinde nakledilmekle kalmayıp şehirler arası da nakledilmektedir. Bu sebeple böyle bir sorununuzda çözmek için 7/24 yanınızdayız. Bize ulaşın

İstanbul Mersin yada İstanbul Adana gibi illere sıklıkla  eşya götürmekteyiz. Bunun yanında İstanbul Ankara ve İstanbul İzmir gibi diğer büyük şehirlerimize de Ambar ve nakliyat işleri yapmaktayız. Konuyu yukarıdan okuyabileceğiniz gibi Eğer +90 5330291355  ararsanız her zaman her konuda yanınızda olduğumuzu da belirtmek isteriz. Üstelik sadece panelvan vip nakliyat değil her türlü nakliye şehir içi ve şehir dışı nakliyat işlerinize yardımcı oluyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile daima yanınızdayız. Eşyalarınız taşıma esnasında maksimum dikkatle taşınmaktadır. Kolileme ve ambar sırasında en uygun şekilde depolanmasını yapıyoruz. Talep edilmesi halinde eşyalarınız sigortalanarak ta taşınabilir.

Vip ismi bilinenin aksine pahalı bir hizmet değildir. Hızlı, Güvenli ve ucuzdur bize mutlaka danışın bu sayede hızlı ve hesaplı hizmetin tadına varın. Aşağıda bir kaç örnek resim bulabilirsiniz.

7/24 Hesaplı Nakliyat