Çırpıcı mahallesi Çınar sokak No: 9

Bizi arayın

+90 5330291355

Bize ulaşın

Zeytiburnu / İstanbul

İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir Nakliyat en fazla tercih edilen hizmetlerimizdendir. İstanbul‘dan başlayan nakliyat işleri en hızlı biçimde İzmir’e ulaştırılarak sonlanır. Bununla birlikte Deneyim ve profesyonellik gerektiren bu işi çok hesaplı ve hızlı biçimde yapıyoruz. Bu sebeple ev eşyası, sanayi ürünleri gibi her tür nakliye işleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Eğer eşyalarınız nakil esnasında zarar görmesi konusunda endişeli iseniz sigorta talebinde bulunabilirsiniz. Ancak deneyimli personelimiz ve profesyonel nakliye hizmetimizle  sorunsuz ve en hızlı biçimde işleminiz gerçekleştirilecektir. Ambara nakledilen eşyalarınız organize edilip uygun araca yükleme sonrasında İzmir’e ulaştırılacaktır.

 İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir’e ulaştırılan eşyalar İzmir ambarında tekrar organize edilerek eşya tip boyut ve gideceği yere göre uygun araçlara yüklenerek teslim almanız sağlanır. Ancak işlem daha bitmemiştir. Ambarda İstanbul’a gitmesi için bekletilen ürün ve eşyalar tekrar aracımıza yüklenerek İstanbul’a doğru yola çıkar.

Türkiye’nin tüm illerine Nakliyat

İstanbul parsiyel nakliyat firması olarak İstanbul adana nakliye işleriniz yada İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık işleri talep gören hizmetlerimiz olması yanında İstanbul Mersin seferlerimizde bulunmaktadır. Diğer hizmet verdiğimiz illerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Son olarak verdiğimiz diğer hizmetleri sıralarsak Panelvan vip nakliyat işleri, Parsiyel taşımacılık işleri şehir içi ürün taşıma ve nakliyatı yapmaktayız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 Hesaplı Nakliyat